wtorek, 2 lipca 2013

Rozdział 11

-Okey.
*NA GÓRZE*
-No to co robimy skarbie? - zapytał Zayn
-A nwm - przytuliłam się do niego.
-idziemy do Drake?
-Jasne
......
-Hej Drake.
-Hej siostra.
-Co robisz?
-Nic. Fajnie, że wpadliście.
-No :D
-Ej stary masz dziewczyne? - zapytał Zayn
-No. Nazywa się Isabella Woolf. Może kojażycie?
-Zaraz, zaraz ta Isabella Woolf? Piosenkarka? - zapytałam
-Tak.
-O matko kochaj ją. - powiedziałam
-Wiecie chciałbym się jej oświadczyć.
Amy
-Naprawde?
-Tak.
-Nie no super - powiedział Malik
-Idziemy na impreze? - zapytałam
-No pewnie.
-Idziemy po chłopaków i dziewczyny.
-Oki.

*NA IMPREZIE*
-Patrz Liam jaka laska - powiedział Louis
Britney
-No ładna. Idę do niej.
.......
-Hej piękna, jak Ci na imię?
-Hej. Ja jestem Amy, a ty?
-Ja jestem Liam. Śliczne masz imię. Miło mi cię poznać.
-Mi również. - uśmiechnęła się w stronę Payne.

*W TYM SAMYM CZASIE*
-Niall to Britney, Britney to Niall - powiedział Zayn
-Hej miło mi cię poznać. - powiedział blondyn.
-Mi również. - posłała mu ciepły uśmiech.
-To.. Ja was zostawiam - Zayn puścił oczko w stronę Niall'a.
-Okey. Pa - powiedziała Britney.

NOWE POSTACIE!
Britney
Ma 19 lat. Pochodzi z Liverpool. Ma dwóch braci Toda i Chrisa.
Kocha mode i zwierzęta. Jest fanką One Direction

Amy.
Ma 19 lat pochodzi z Brixton Hill
Ma starszą siostre Belle
Kocha psy. Jest fanką One Direction


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ten rozdział pisałam z moją kochaną przyjaciółką <3 Pati :* 
Jak była burza :* oczywiście beka była na całego.. Przepraszam babciu że ci przeszkadzałyśmy : //
No to do zobaczenia :*

2 komentarze:

  1. Jestem tu po raz pierwszy, ale na pewno zostaję na dłużej :)
    Fajny imagin, szkoda tylko, że krótki ;O
    Tw blog jest naprawdę och i ach pod każdym względem ;)

    Zapraszam do sb
    najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń