23 lipca, chłopcy zakładają :
Niall czerwone polo,
Liam koszule w kratkę,
Harry marynarkę,
Zayn bejsbolówkę,
Lou bluzkę w paski.
Od pewnej stronki wyszedł pomysł żeby każda Directioner ubrała to co jej ulubieniec
I jeszcze, dokładnie o 20:22 wypuścimy w niebo lampiony, balony lub cokolwiek innego. Na nich napisane mogłyby być nicki z twittera, Wasze facebooki czy numery telefonu oraz miejsca zamieszkania ; )
Udostępniajcie tą informację, komentujcie, przesyłajcie dalej, kopiujcie itd.
Niech każdy Directioner i fan 1D się dowie !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz