- Właśnie. -udał obrażonego głodomor.
-Oj no dobra. Możecie chodzić po sklepach z nami.
-Super ;* - pocałował mnie Zayn.
-Misiek chodź. Dziewczyny mówią, żebym tego nie kupywała a ty co o tym myślisz? - zapytała Nina

- Nie patrz na nie i to kup, bo to jest ładne :)
-kochany jesteś - pocałowała go.
-Louis kochanie co myślisz o tym? - zapytała Laura

-Super. Takie sexy.
-Isabella a ty co chcesz kupić? - zapytałam
-No ja nie wiem... Może to?

-Jejku kup to to jest super :)
-A myślisz że Drakowi się spodoba.
-Oczywiście to mój brat :) Na pewno mu się spodoba.
-Dzięki, a Ty co kupujesz?
-Ja chyba to:

-Kochanie ty to kupujesz? - zapytał Zayn
-Tak a co?
-Śliczne to i weź do tego to jeszcze:

-No może.
-Nie może tylko tak.
-Okey.
-Gdzie teraz idziemy? - zapytał Harry
-Do spożywczego po marchewki.
-Okey.
.....
-Jestem głodny. - powiedział Niall.
-To do KFC.
-Jej! Super. Dzięki za pomysł Vanessa. - pocałował mnie w policzek
-Ej. Nie zapominaj się! To moja dziewczyna - powiedział DJ Malik
-Kociak ale ty jesteś zazdrosny ;*
-No co...
____________________________________________________________________________________________________________
Dziś taki kródki... Pisany na spontana bo czasu nie mam zbytnio :(
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz