wtorek, 27 sierpnia 2013

Rozdział 18.

-To znaczy?
-Mam lenia i nie chce mi się nic robić. hee:)
-Jak zawsze:)
-Wiecie ja już muszę lecieć do studia.
-No dobra. Ej Avril może wpadniesz na noc filmową do mnie?- zapytał Zayn
-No nwm czy znajde jeszcze czas.
-Aha no dobra. Ja coś to zadzwoń do mnie.
-No okey. 
Zayn i Avril jeszcze gadali a do mnie ktoś przysłał sms'a

Hej to mój nowy nr.
Niall xx

Odpisałam

Okey. Dzięki:)
xx

-To ja spadam. Do zobaczenia;* - powiedziała 
-No pa - powiedziałam

-Zayn Niall ma nowy numer telefonu.
-Serio?
-Tak.
-To mi podaj
-725******
-Dzięki kochanie:*
-Nie ma za co:*

Chodziliśmy jeszcze z pół godziny i nagle zadzwonił telefon Zayn'a.

-Halo?... O hej Avril... Tak, tak... No, wpadaj... o 18 na Wordstreet 222... okey... do zobaczenia... pa...
-Idziemy do wypożyczalni filmów? - zapytałam
-Tak. Z 5 filmów weźmiemy.
-No.

-2 horrory, 2 komedie i 1 komedie romantyczną, dobrze?
-No dobrze:*
-Kocham cię - pocałował mnie w czółko
-Ja ciebie też Malik.

Po 15 minutach byliśmy pod wypożyczalnią. Wypożyczyliśmy filmy i poszliśmy do domu. 
Spojrzałam na zegarek. Była 16:02. Postanowiłam się przebrać. Z 10 minut wybierałam co ubrać. Wybrałam to.
I poszłam do łazienki.  Wzięłam długą kąpiel, która zajeła mi prawie 45 minut. Właśnie suszyłam włosy, gdy nagle ktoś zaczął się dobijać do łazienki. Wiedziałam że to Zayn więc go wpuściłam i wróciłam do suszenia włosów.

-Kochanie co ty robisz z tymi pięknymi włosami?
-Suszę nie widać?
-A po co?
-Żeby nie siedzieć w mokrych. I jakoś je fajnie związać.
-No dobra - przytulił mnie od tyłu. - Wyglądasz sexy w tym ręczniku.
-Spadaj.
-Vanessa ale ja mówię prawde:*
-Taa taaa...
-Dobra ja idę a ty się się ubierz... Chyba że będziesz siedziała z nami w ręczniku.
-Chciałbyś. 
-Pa:* - pocałował mnie

Z włosów zrobiłam taki rozporek i koka. Do tego dodałam różową kokardkę. Ubrałam się i umalowałam. Była godzina 17:51. "Zdążyłam" - pomyślałam.

sobota, 10 sierpnia 2013

RozdziaŁ 17.

http://www.youtube.com/watch?v=dzSzCJUdPmU
-Kocham cie ;*
-Ja ciebie też Zayn <3
-Co robimy?
-A nie wiem. A co chcesz?
-Ja chce ciebie maleńka ;*
-Zayn rodzice są w domu.
-To pójdziemy do mnie.
-Ale ja nie chce mieć 2 dziecka.
-Kochanie nie bedziesz miała.
-No nie wiem.
-Ja jestem bardziej odpowiedzialny niż Harry. Uwierz.
-No dobrze. Ja ci wierze ale ja się boje.
-Nie bój się.;*Idziemy się przejść?
-Jasne!;*
Po 10 minutach poszliśmy do parku.
-Zayn, patrz to Avril Lavigne( nwm jak to sie pisze )
-No tak.

-Chodźmy do niej - powiedział Zayn - to moja koleżanka.
*CHWILE PÓŹNIEJ*
-Hej Avril - powiedział Malik
-O Zayn. Cześć. Co tam u ciebie?
-A dobrze. To moja dziewczyna Vanessa.
-Hej miło mi cię poznać. - powiedziała do mnie Avril.
-Hej. Mi również. - uśmiechnęłam się.
-Na długo zostajesz w Londynie?
-2 tygodnie i mam trase po USA.
-Aaa fajnie :)
-No, można tak powiedzieć.

____________________________________________________________________________________________________________
Przepraszam, że tak późno dodaje rozdział, ale internetu nie miałam;c