wtorek, 9 lipca 2013

UWAGA!!!!!!

    23 lipca 2013r. One Direction będą obchodzili 3 rocznice powstania zespołu. Wszystkie Directionerki robą to co oni zazwyczaj np.

1. Nie jadła łyżką ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku ( jak Zayn)
3. Jadła bardzo, bardzo dużo ( jak Nialler )
4. Chodziła bez skarpetek ( jak Louis )
5. Była lekko zboczona ( jak Harry )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego chłopaka z 1D. ( Zayn - niebieski, Louis - czerwony, Liam- fioletowy, Harry - różowy i Nialler - zielony )

Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07!!!

PS. UDOSTĘPNIAJCIE TEN POST ZNAJOMYM!!! POTRZEBA ROZGŁOSU ŻEBY KAŻDA DIRECTIONER TO ZROBIŁA, A DIRECTIONERS TO SIOSTRY, WIĘC SOBIE POMAGAJĄ, DLATEGO UDOSTĘPNIAJCIE TO U SIEBIE :*

Piszcze w komentarzach co jeszcze możemy robić 23.07.!!!

8.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz