wtorek, 2 lipca 2013

Rozdział 10.

-To c0 idziemy do domu? - zapytałam
-Jasne.
-Kotek daj mi te torby. - powiedział Zayn
-Dam rade
-Daj.
-Okey. A Drake, podobno mieszkasz we Włoszech.
- Tak. Ale teraz mam urlop i przyjachałem.
-Aaa.
-Ej Vanessa! - krzyknęła Nina.
-No co?
-Jakby co to ja dziś weiczorem ide z Harrym do kina i do niego na noc.
-A no spk.
-A ja ide na noc do Louis'a
-Okey.
-A ja zostaje u ciebie misiek. - powiedział Zayn.
-Super.
-A ja ide do domu heh.
-Hehe. A wiesz, że tam w domu jest pokój zamknięty na klucz?
-Tak wiem to mój pokój.
-A ja zastanawiałam się co tam jest.
-Łee, łeee..
-O nie. Chodź Maciuś... Ciii, Ciiii, Ciiiii...
-Ej, a kto będzie się nim zajmował jak do szkoły pójdziesz? - zapytał Niall
-No moja mama.
-Aa to spoko.
-No.
-Vanessa!
-Czego Harry?
-Jutro zabieram małego.
-No okey.
-No to do jutra!
-No Pa!
Po jakiś 20 minutach byliśmy w domu.
-Mamo! Jesteśmy! - krzyknęłam
-No słysze was.
-Dzień dobry - powiedział Zayn
-Cześć - powiedziała mama
-Hej mamo. - powiedział Drake
-Hej. Chodź tu - powiedziała I przytuliła go
-Ja ide na góre się rozpakować
-Okey. Ale twój pokój jest zamknięty na klucz
-Wiem, bo ja go zamknąłem.
-Aha, dobrze.
-Mamo. Laura dziś śpi u Louis'a, a Nina u Harr'ego, a Zayn u nas okey?
-Okey.
-My idziemy na góre

NOWA POSTAĆ!

Isabella Woolf. 
Ma 22 lata, jest dziewczyną Drake'a.
Kocha konie i muzykę.
Jest piosenkarką 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz