-GDZIE WY DO JASNEJ CHOLERY BYŁYŚCIE?! - krzyknął pan marchewko
-Przepraszam mógłby pan być troche ciszej? - zapytał jakiś chłopak
-Tak oczywiście. - powiedział.
-Na zakupach kotek. - powiedziała Laura
-Przepraszam pana za niego. On jest wybuchowy. - powiedziałam
-Yyy... Weż.
-Wiem pani. Kojaże z kąś panią.
- powiedział chłopak - Ma pani coś wspólnego z Mikellą Colman?
-To moja matka.
-Eee... Moja też.
-Co?
-Nazywam się Drake Colman, mój ojciec nie żyje. Był polakiem. Na imię miał Kamil.
-No coś takiego. Ja jestem Vanessa Colman, ojciec Kami, nie żyje, był polakiem.
-Vanessa, kochanie dlaczego mi nie powiedziałaś, że twój tata nie żyje? - zapytał Zayn
-A dlaczego miałabym ci to mówić?
-Nwm.
-No właśnie. Ej zadzwonie do mamy i się zapytam do ciebie Drake.
-Okey.
-Halo?
-Hej mamo. Nie zgadniesz kogo spotkałam.
-No kogo.
-Drake. Znasz go?
-Colman'a?
-Tak.
-...
-Mamo, powiedz coś..
-To jest twój brat... Teraz mieszka we Włoszech.
-Taak. Ale teraz siedzi koło mnie i słucha o czym rozmawiamy.
-Cześć mamo!
-Drake, cześć, wiesz jak się stęskniłam.
-Nie długo sie zobaczymy.
-A kiedy do nas wpadniesz?
-Dziś... A w kraju będę przez miesiąc.
-U nas oczywiście nocujesz.
-Jak mnie chcesz to okey.
-Zawsze cię będę chciała.
-Fajnie :)
-A co tam powiesz?
-Wiesz w końcu nauczyłem się grać na gitarze.
-Serio? To mi coś zagrasz.
-Okey.
-Dobrze, do zobaczenia w domu. Pa :*
-Pa :*
-No to co siostra. Twoje to? - powiedział i wskazał na małego
-Tak
-I moje. - wtrącił się loczek.
-Eee... A nie jego? - zapytał i wskazał na Zayn'a
-Nie, niestety nie. - posmutniał
-Szkoda, ale ty i tak kiedyś będziesz miał dzieci.
-Drake to może ja was najpierw przedstawie. Chłopaki to Drake, Drake to Niall, Louis chłopak Laury mojej przyjaciółki, Harry mój były, ojciec dziecka i chłopak mojej drugiej przyjaciółki Niny, Liam i Zayn mój chłopak.
-Miło mi was poznać. - powiedział Drake i podał każdemu dłoń.
-Nam również. - powiedziały dziewczyny i zaczęły się śmiać.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ten rozdział napisałam oglądając ten serial... eee... eeee.... a! Drake & Josh <3 Mam nadzieje że wam się podoba... Kurde głodna jestem <3 Niall czuwa na de mną hahaha :* dobra ja lece na pizze papapa :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz