niedziela, 30 czerwca 2013

Imagify!!

Darcy: Tatusiu, mogę mieć braciszka?
Harry: http://24.media.tumblr.com/5370250b2b6bd6b1f88bbec1c408f3cf/tumblr_mm91pgSWNz1rzp5vwo1_500.gif


*Zayn powiedział Ci, że Cię kocha*
Louis: https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVmpsC8wutiqMRQWUtkhFtcGXbTMadwR3A7TpsuLzIxSc4Pz-VVk8QA1ahC1n_aT4fJKm9BrmwiO-gM9Ej40Ri5dWTMoAQ8fHVKL8IiY5_ZjseyHhR2baQc53q4njnXqgMdg-3DGGFTwg/s1600/2404585.gif


Ty: Zayn, widziałeś moją szminkę?
Zayn: Nie http://media.tumblr.com/tumblr_me9ra2dBx91rb056d.gif


Wchodzisz na sale gdzie chłopcy mają sesje.
Ty : < groźne spojrzenie >
1D : https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibnTaEI0oXresTyUffa0UwIu1cxLjl7MRfrSo6oOHTOgw59lJepwwZ3XA8Rq-JtKCdtRA1DYXGZD1wu6_vpp1BnhXNGWqcxFheDmvUqeSZRnsX0yUeyrK3bWyls76b61idyvHyfMJ6xwk/s245/tumblr_mp3yfpFAwt1rhqshho6_250.gif


Ty: Zayn, widziałeś moją szminkę?
Zayn: Nie http://media.tumblr.com/tumblr_me9ra2dBx91rb056d.gif


Louis : Jak masz na imię?
Ty: Moja
Louis: A na nazwisko?
Ty: Żona
Louis: panie i panowie! poznajcie Moją Żonę! Chwila... co?!
Ty: http://andreaibbamonni.files.wordpress.com/2013/03/tumblr_luf8v4ppog1r0ketj.gif

Twoje dziecko z:
Harrym
Wasza córka: Zejdź mi z drogi, mój ojciec to Harry Styles! http://media.tumblr.com/tumblr_ltk070mvFK1qztwte.gif
Niallem
Niall: Gdzie jest moja kanapka!?
Wasza córka: Ojjj, sory tatuś... http://i.imgur.com/llng9.gif
Liamem
Wasz syn: Mój tatuś zawsze mi mówi, że jestem grzeczny i mądry http://media.tumblr.com/tumblr_m3ht17rG6e1qzkfye.gif
Zaynem
Wasza córka: Mój tata jest najlepszym tancerzem w zespole to ja też! http://25.media.tumblr.com/tumblr_lzbdj9nyEo1r6aoq4o1_500.gif
Louisem
Louis: Synu, kupiłem marchewki!
Wasz syn: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0zrcrWfto1r8kz44o1_400.gif

Informacje o mnie ;d


  1. Jestem Directionerką od 2 lat.
  2. Jestem też Mixer
  3. Mam chłopaka Roberta :*
  4. Moim ulubieńcem jest Harry i Zayn.
  5. Mam 2 najlepsze przyjaciółki Weronike i Patrycje :*
  6. Kocham muzyke ;*
  7. Moje przyjaciółki uważają że mam coś z głową.
  8. Moim marzeniem jest wyjechać z przyjaciółką do Londynu.
  9. Gram w zespole na basie. Śpiewam i gram na gitarze.
  10. Jestem nie jadkiem. ;/

sobota, 29 czerwca 2013

Rozdział 8.

Nina
Laura
Vanessa

Wyszliśmy ze szpitala ubrane w te ciuchy powyżej. Szłyśmy powoli i nagle usłyszałyśmy:
-Nina! - krzyknął Harry
-Laura! - krzyknął Louis
- Vanessa !! -krzyknął Malik
Wszystkie się odwróciłyśmy. Zobaczyłyśmy chłopaków, którzy biegli w naszą stronę.
-Cześć bejbe - powiedział Louis do Laury
-Hej skarbie. - powiedział Harry do Niny *.* ( tak byli razem )
-Witaj kochanie. - powiedział Malik i mnie pocałował
Nagle Louis zapytał.
-Co dziś wieczorem robicie?
-Nic. - powiedziała Laura.
- No to dziś o 18 do dan na grilla. - powiedział Zayn i mnie obiął
-No nwm. - powiedziałam
-Maćkiem zajmie się Harry.
-Dlaczego ja?
-No w końcu to twój syn. - powiedział Louis
-No ok.
-Dzięki kochany jesteś.
-Dla ciebie wszystko. - powiedział Harry
-Stary. Nie zapominaj się to moja dziewczyna.
-No dobra sorry ja mam Nine.
-Ok.
-Ja chyba zaraz zwariuje. - powiedziałam
-Niech zgadne. - zaczęła Laura - Tęsknisz za zakupami.
-No.
-No to na zakupy! - krzyknęła Nina.
Nina
Jakiś czas później byliśmy w galerii. Nina kupiła to,  Laura to, a ja to. A chłopaki siedzieli i się nudzili w kawiarni obok. No i oczywiście czekali na nas 3 godziny. A Harry patrzył cały czas na Maciusia.









Vanessa ( ja )
Laura

Rozdział 7

-Ale to było tylko raz... Ja ją kocham.
-Wyjdź. - powiedziałam.
Laura
-Co?
-To co słyszałeś i zawołaj dziewczyny.
-Ok.
*CHWILĘ PÓŹNIEJ*
-Cześć - powiedziały razem
-No hej.
Nina
-Przywiozłam ci ciuchy;) - powiedziała Nina.
-O kochana jesteś.
-Patrz co sobie kupiłam - powiedziała Laura i pokazała mi to :
-Ładne, a Ty Nina?
-Ja to : 
-Super.
-A teraz coś dla ciebie powiedziała Laura:
-Dla mnie co?
Vanessa
-To : 
-Wow jesteście kochane ;*
-Vanessa. - powiedziała Nina
-Tak?
-Zayn chce z tobą pogadać. - powiedziała Laura.
-No to niech wejdzie.
-Ok - powiedziała Nina
.......................................
-Hej. - powiedział Zayn
-Cześć. Podobno chciałeś porozmawiać.
-Tak. Posłuchaj. Ja... ja już dawno. Znaczy ... no od od dawna mi się podobasz.
-Serio?
-Tak. Byłem trochę zazdrosny o Harr'ego, ale w końcu nie byliśmy razem. A jak się dowiedziałem że jesteś w ciąży z tym pedałem to chciałem go zabić.
-...
-Powiesz coś?
-Yyy... Zaskoczyłeś mnie. Nie spodziewałam się czegoś takiego.
-No, bo teraz z Hazzą nie jesteś,... więc... no wiesz ty i ja.? Może spróbujemy?
-Mogę się nad tym zastanowić?
-Tak. Daj znać jak się zdecydujesz. - powiedział i cmoknął mnie w policzek.
-Ok. Pa.
*CHWILĘ PÓŹNIEJ*
-Vanessa. Wybacz mi. Proszęęęę. - nawijał Styles.
-Mogę Ci wybaczyć ale nie będziemy razem.
-Dlaczego?
-Harry zrozum. Jesteś bardzo fajny, przystojny i na pewno znajdziesz sobie lepszą dziewczyne. Np. Ty i Nina pasujecie do siebie. Zostańmy przyjaciółmi.
-Ehh... Zapomniałaś dodać że jestem sexy... Ej, ale masz racje z Niną. Thx. Kochana jesteś.
-Nie ma za co :) Zawołaj Zayn'a.
-Ok.
........
-Tak.
-Ale co?
-Zostanę twoją dziewczyną.
-Super kocham cię. :*
-Ja ciebie też..

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
To był 2 rozdział pisany na matmie :) 
Przepraszam pani Ewo za pisanie rozdziału a nie obliczeń :D

piątek, 28 czerwca 2013

Rozdział 6.

-Ładna. Ma chłopaka? 
-Nie, nie ma.
*9MIESIĘCY PÓŹNIEJ*
-Harry! - krzyknęłam
-CO?!
-Rodzę!
-O FUCK! *_* Jedziemy do szpitala!
*4GODZINY PÓŹNIEJ*
-Pan Styles? - zapytała pielęgniarka.
-Tak?
-Gratuluję. Ma pan synka.
-Oh good. Mogę wejść do Vanessy?
-Tak. Proszę.
.....................
-Cześć skarbie. - powiedział i pocałował mnie
-Yyy... No cześć. - rzuciłam oschle.
-Coś się stało?
-No raczej. Widziałam ciebie i Nicole dwa tygodnie temu ja byliście w kawiarni a ja wracałam z zakupów z Niną i Laurą. Z nami koniec.
-FUCK. Vanessa, ale ja kocham ciebie nie ją.
-Sorry Harry, ale z nami koniec.
-Ale bd mógł widywać się z...yyy... z...
-Maćkiem... Ta może.
-Dobra.
-No hej. - powiedzieli chłopaki.
-Cześć.
-Co jest Stylesowa? - zapytał Niall
-Nie jesteśmy już razem.
-Dlaczego? - zapytał Zayn, a ja zobaczyłam w jego oczach błysk.
-No, bo zdradziłem ją z Nicole.
-Uuu... Nie dobrze
*W TYM SAMYM CZASIE*
-Dzień dobry. Przepraszam w której sali leży Vanessa Colman? - zapytała mama
-A kim państwo są?
-Ja jestem jej matką, a to mój narzezony.
-Aha. Niech państwo idą prosto i wejdą w pierwsze drzwi po lewej.
Plik:Miley Cyrus - Wonder World Tour 5.jpg-Dobrze, dziękujemy.
-Prosze.
*W POKOJU*
-Córeczko! Jejku przepraszamy że tak późno, ale były straszne korki. - powiedziała mama
-Okey.
-Eeem Harry co masz taką minę? - zapytał Brad
-No, bo my już nie jesteśmy razem.
-Dlaczego?
-Zdradziłem ją z tą dziewczyną. - powiedział i pokazał zdjęcie Brad'owi
-No ładna... Ale jak to?
-Ale to było tylko raz...
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Podczas pisania tego rozdziału ( w szkole na matematyce ;) ) miałam bardzo dużą wene i napisałam aż 3 rozdziały na lekcji ;* dziękuje 

Przepraszam

Przepraszam Was kochani ale nie miałam zbytnio czasu , ponieważ były wycieczki i próby...
Śpiewałam sobie ;) 
Pobędę tu z Wami troszkę i dodam rozdział ;)

Wczoraj pożegnałam się z moją klasą ;( I mi smutno z tego powodu

czwartek, 20 czerwca 2013

Rozdział 5.

-No ten Harry Styles z na przeciwka.
-Jakiego dziecka? - zapytała mama
-Mojego. - powiedziałam
-Co?!
-Ale ja nie chce tego dziecka. 
-Skoro już jest to nic z tym nie zrobisz. A właśnie mam dla ciebie niespodzianke.
-Jaką?
-Zamknij oczy i poczekaj chwile.
-Ok.
Po chwili mogłam otworzyć oczy i zobaczyłam mojego psa Max'a. 
Zapytałam mame:
-Z kąd on się tu wziął?
-A wiesz sprowadziliśmy go.
-Ale fajnie. DZIĘKI. KOCHAM WAS!
-My ciebie też. - powiedział Brad
-Laura! Patrz kto tu jest!
.........
-O Max. Chodź tu psino... - powiedziała i pogłaskała psa. - Jak ja dawno go nie widziałam.
-No ja też.
DINGDONG
-Dzień dobry. Są dziewczyny ? - zapytał Brad'a Harry.
-Tak są. Wejdźcie.
-Laura, Vanessa macie gości!
-HAU
-Ty też Max!
Zeszłyśmy na dół i zobaczyłyśmy chłopaków.
-Co wy tu robicie? - zapytałam
-HAU, HAU, HAU.
-Cicho Max. - skulił ogon.
-Przyszliśmy w odwiedziny. - powiedział Zayn
-Ok. No to chodźmy na górę. - powiedziała Laura.
Chwilę później byliśmy na górze. Max też.
-Co dziś robicie? - zapytał Louis.
-Jedziemy do mojej babci. - powiedziałam.
-Vanessa dziś Nina przylatuje.

-A i po Ninę.
-Aaaa. A ładna jest ta Nina? - zapytał Horan.
Pokazałam mu jej zdjęcie















__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Cześć!!!
Jak tam u was?
Jest już 5 rozdział <3. jesteście kochani

środa, 19 czerwca 2013

Hahahahaha <3

Rozdział 4.

-No słucham.
-To jest Laura i Vanessa nasze nowe sąsiadki.
-Aha.
-Harry! Mamy problem! - zawołałam.
-Co jest?
-No wiesz...
-Wynik jest pozytywny?
-Yes.
-Harry o czym ona mówi? - zapytała Nicole.
-No bo ona jest... jest ze mną w ciąży.
-Co?!
-Stary pogięło cie? - Liam miał pretensje
-Zniszczyłeś jej życie! - krzyknął wkurwiony Zayn.
*Z PERSPEKTYWY HARR'EGO*
Japierdole będe ojcem. Jeszcze ten Zayn się wkurwił. On chyba się w niej zakochał. Tak sądze. Matko jeszcze Nicole. Przecież ja ją już nie kocham. Jak ja jej to powiem?
-Eeem Nicole.
-Czego?
-Z nami koniec.
-Tak, też tak sądze. Pa chłopaki.
-Cześć! - krzyknęli razem
*Z PERSPEKTYWY VANESSY*
Matko. Mam 16 lat i będę miała dziecko. Jak ja to powiem mamie i Brad'owi. Jeszcze ta Nicole. Matko moje życie jest do bani.
-Vanessa tak się cieszę, że będziemy mieli dziecko! - krzyknął Harry.
-A zastanowiłeś się co ja powiem mamie i Brad'owi?
-Yyy... No nie.
-No właśnie - powiedziałam i wyszłam - Laura idziemy!
-Ok.
-No to pa chłopcy - powiedziałam
-Pa - powiedzieli razem.
*CHWILĘ PÓŹNIEJ*
-I co? - zapytała Laura
-Ale o co chodzi?
-Jesteś w ciąży?
-Tak.
-Aaaa ! Gratulacje! Zaraz napiszę do Niny.
-A wy dziewczyny co tak się cieszycie? - zapytał Brad
-Yyy... Vanessa powiedz mu.
-No ok. Brad posłuchaj to jest tajemnica.
-Ok. Nie powiem nikomu.
-Mamie też nie.
-Ok. No mów!
-Yyyy... No, bo ja... ja jestem w ciąży. - spóściłam głowe
-Wow. Gratulace. A kto jest ojcem tego dziecka?

fotki ;)

Zayn ;*
Liam
Hazzuś ;*
<3
Laouis

Ziall
Zarry
Louis <3
Hazza <3
Niall
Zarry

Rozdział 3.

-Ta.. Chyba na podłodze. - powiedziałam
-Laura będzie spała u Louis'a, a ty Vanessa u mnie. - powiedział Harry.
Spojrzałyśmy po sobie z Laurą i się zgodziłyśmy.
Wykompałyśmy się i poszłyśmy do łóżek.
-Hej skarbie. - powiedział Harry.
-Hej... Czemu ska..
-Ciii. - powiedział po czym zaczął mnie całować. Spojrzał na mnie,a ja się uśmiechnęłam. Harry zaczął zdejmować ze mnie wszystkie części garderoby, tak samo jak ja jego. Robiliśmy 'to'. Styles był czuły i delikatny.
*RANO*
-Jak się spało? - zapytał
-Dobrze.
-Kocham Cię
- Ja Ciebie też.
-Co dziś robimy?
-Nwm ja jade do babci. Strasznie brzuch mnie boli i jest mi nie dobrze.
-Uuu.. A może jesteś w ciąży?
-Nwm... Zabezpieczyłeś się wczoraj?
-Yyy... No właśnie nie.
-Harry... O matko, a może poważnie ja jestem w ciąży.
-Zrobimy testy. Nie martw się. A teraz idź się ubrać i na śniadanie.
-Ok panie kapitanie.
-No. - pocałował mnie w czoło.
Nagle usłyszałam :
-Vanessa! Nina dzwoni!
-Ok. Już idę!
*CHWILE PÓŹNIEJ*
-Halo?... Cześć!...A wiesz coś mnie brzuch boli i jest mi nie dobrze... Taa może tak... Z takim fajnym Harr'ym. Do ciebie Niall by pasował... Ehem i to jak... Haha, a wiesz, że się do mnie wprowadzasz?... Za tydzień do mnie lecisz... Na zawsze... Nie no do szkoły tu będziemy chodzić... Tak ;)... Dobra wejdź wieczorem na skajpaja to pogadamy... No, napisze po śniadaniu... Tak zrobie. Pa...
-Bardzo ciekawa rozmowa. - stwierdził Louis
-Hahaha... No pewnie :D
-Skarbie chodź na górę. Kupiłem to. - jejku nawet nie zauważyłam że go nie ma w domu - powiedziałam w myślach
-Ok. Thx.
-Co takiego kiedo kupiłeś Hazzuś? - zapytała dziewczyna która właśnie weszła do domu. - Kim są te dziewczyny?
-Nicole już Ci to tłumaczę. - powiedział Harry

wtorek, 18 czerwca 2013

Rozdział 2

Poszliśmy do domu i zerknęłyśmy na zegarek była 17:30. Pomyślałam 'Mamy tylko pół godziny w co ja się ubiore?' Chwilę jeszcze pomyślałam i wybrałam.
Vanessa : po lewej a Laura - po prawej :)





Nagle usłyszałam:
-Vanessa w co ja mam się ubrać?

-Hym... Może to?
-Ok :) Thx :)
Nagle mama zawołała:
-Vanesa!
-Tak mamo?!
-Jutro jedziemy do babci!
-Aha! A my z Laurą mamy zaproszenie na ognisko na przeciwko.!
-Dobrze! To są bardzo fajni chłopcy!
-Serio?!
-Tak! A, o której wrócicie?
-Nwm.
-Chłopaki są tacy, że was nie wypuszczą do 12 po południu.
-Dobrze wiedzieć.
*PÓŁ GODZINY PÓŹNIEJ*
-Hej. - powiedział Zayn - Wchodźcie.
-Cześć - powiedziała Laura
-Hej - powiedziałam
-Idźcie cały czas prosto
-Ok - powiedziałyśmy razem i zaczęłyśmy się śmiać.
-Cześć dziewczyny! - krzyknął Harry i nas przytulił. - Chodźcie. Super wyglądacie :)
-Dzięki ty również - powiedziałam
-Cześć - powiedział Louis i uśmiechnął się do Laury
-Hej - powiedział Niall
-Siemka - powiedział Liam
-Hej - powiedziałam 
-Cześć - powiedziała Laura.
-Siadajcie. - powiedział Harry.
Posłuchałyśmy się starszego kolegi i usiadłyśmy razem z Laurą koło siebie. Rozmowę zaczął Niall.
-Na długo przyjechałyście.?
-Tak. Na zawsze. - powiedziałam, a Laura się zakrztusiła
-Co?
-Brad załatwił nam nową szkołę itd. Ninę jeszcze ściągniemy i będzie git. A twoja mama już dawno o tym wie.
-Wow. - powiedziała Laura - Nawet nie wiedziałam
Po 12 w nocy postanowiłyśmy wrócić do domu.
-Eeem. Gdzie idziecie? - zapytał Louis
-Do domu - powiedziała Laura
-Nie, dziś śpicie u nas. - powiedział Harry...





poniedziałek, 17 czerwca 2013

Rozdział 1

Są wakacje. W końcu razem z moją najlepszą przyjaciółką ( niestety tylko jedną ) Laurą pojechałyśmy do mojej mamy do Londynu. Mieszkałyśmy w centrum miasta w ogromniej villi Brad'a nowego partnera mojej mamy... Dziś po południu razem z Laurą poszłyśmy sobie do galerii po jakieś fajne nowe ciuchy :D Kiedy wyszłyśmy z galerii zobaczyłyśmy przyglądających nam się chłopaków. Było ich pięciu. Z niepokojem poszłyśmy do domu. Pokazałyśmy nowe ciuchy mojej mamie i Brad'owi.
Byłam w kuchni i usłyszałam:
-Vandzia chodź na chwile!
-Nie nazywaj mnie Vandzia!
-Dobra, dobra.
Gdy byłam na górze to spojrzałam przez okno i zobaczyłam, że przed naszym domem śpiewają i grają na gitarach Ci sami chłopaki.
-Słodkie to prawda? - Zapytała Laura.
-No tak, ale nas śledzili.
-Chodźmy się z nimi przywitać.
-Nwm czy to jest dobry pomysł.
-Oj chodź.
-yyy no dobra.
*NA DWORZE*
- Hej. Ja jestem Laura a to moja przyjaciółka Vanessa.
-Hej. Ja jestem Niall to Liam, Harry, Louis i Zayn.
-Widziałyśmy was przy galerii.
-Tak my was też - powiedział Zayn
-Takie ślicznotki same w galerii? A jak by ktoś was napadł? - zapytał Harry
-No właśnie - potwierdził Louis.
-Najwyżej - powiedziałam.
-Co jak to najwyżej? - zapytał Liam
-Możemy zmienić temat? - zapytałam
-Yyyy wiecie dziś robimy ognisko. - powiedział Harry. - Może wpadniecie?
-Yyy... Ok. Ale gdzie i o której.? - zapytała Laura
-O 18 na przeciwko ;) - powiedział Niall
-Ok będziemy - powiedziałam i lekko uśmiechnęłam się w stronę Harr'ego
-Do zobaczenia chłopaki - powiedziała Laura i uśmiechnęła się do Louis'a.
Poszłyśmy do domu i...

--------------------------------
Uh już pierwszy rozdział <3 Mam nadzieję że wam się podoba

Coś o mnie :D

Mam na imię Ania... Kocham muzykę. Gram w zespole na basie <3 Kocham śpiewać... Za tydzień dokładniej 27 czerwca będzie dwa lata jak jestem Directionerką :) Chce być fotografem <3 Jestem marzycielką... Lubie podróżować... Chce wyjechać do Londynu <3

Bohaterowie

~Vanessa -główna bohaterka, ma 16 lat, jest jedynaczką, ma dwie najlepsze przyjaciółki Ninę i Laurę. Jej ojciec zmarł nagle, a matka mieszka w Londynie . Jest szalona, wrażliwa, rozpieszczona, dobrze się uczy. Ma psa Maxa. Nie ma chłopaka.




~Nina -przyjaciółka Vanessy, szesnastolatka kochająca zwierzęta, ma dwóch braci Alana i Szymona są starsi od niej. 




~Laura -przyjaciółka Vanessy, najmłodsza z trójki koleżanek, kocha muzykę, jest bogata zresztą tak jak jej przyjaciółki, ma młodszą siostrę Wiki i starszego brata Kamila. 

1


~Max -pies Vanessy, którego dostała jak miała 14 lat na urodziny. Jest wytresowany i bardzo łagodny.



~Harry Styles -członek zespołu One Direction. Ma 19 lat. Jego najlepszy przyjaciel to Louis Tomlinson. Ma dziecko z Vanessą.



~Niall Horan -członek zespołu One Direction. Zawsze nienajedzony. Ma poczucie humoru. Umie grać na gitarze. Jako jedyny pochodzi z Irlandii.





~Zayn Malik -członek zespołu One Direction. Ciemnoskóry o czarnych włosach. Pali papierosy.



~Louis Tomlinson -członek zespołu One Direction. Ma duże poczucie humoru. Jest najlepszym przyjacielem Harrego.




~Liam Payne -członek zespołu One Direction. Przyjaciel Zayna. 


~Nicole Star - Harry zdradzał Vanesse z właśnie nią

Plik:Miley Cyrus - Wonder World Tour 5.jpg
~Drake Colman - Starszy brat Vanessy o którym dowiaduje się przez przypadek
Drake Bell

Hej :D

Cześć!!!

No to tak... Jestem Aga mam 16 lat i jestem Directionerką ... 
Moim ulubieńcem jest Zayn i Niall
Na tym blogu bd pisała rozdziały a czasem też imaginy :)


Co jakiś czas będzie coś dodawać ;)
Miłego czytanka :D

W rozdziałach pomaga mi pisać moja najlepsza przyjaciółka Patrycja w mojej historii nazywa się Laura.
<3