środa, 10 lipca 2013

Rozdział 12

Przepraszam że mnie tak długo nie było !!!! Ale byłam na wakacjach i nie miałam czasu tu zajrzeć niestety ;// a tak bardzo chciałam.

Ten rozdział jest dedykowany mojej przyjaciółce:

Patrycji O. To dla ciebie kochana ;*


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

*OCZAMI NIALLER'A*

-A skąd znasz Malika?- zapytałem
-To mój kolega ze szkoły.
-Aha. A co robisz jutro?
-Jak na razie to nie mam żadnych planów.
-A co byś powiedziała na kino?
-Bardzo chętnie, a o której?
-O 20:00 przyjade po Ciebie tylko podaj mi adres.
-Okey. - powiedziała tym swoim ślicznym głosikiem i podała mi swój adres.

*OCZAMI LIAM'A*

O Nialler też znalazł sobie dziewczyne. No nawet ładna ale Amy jest ładniejsza.
-Co robisz jutro? - zapytałem
-Nie mam żadnych planów.
-A może poszlibyśmy na jakiś film czy kolacje?
-Chętnie - powiedziała blondynka

*MOIMI OCZAMI*

-No chłopaki fajne dziewczyny znaleźliście Nialler'owi i Liam'owi. - powiedziała Nina
-Haha no a jak - powiedział DJ Malik.
-Misiek powiedz skąd załeś tamtą dziewczyne? - zapytałam Zayn'a
-To jest Britney. Moja koleżanka ze szkoły a teraz może będzie dziewczyną Nialler'a jak on czegoś nie zpieprzy.
-Ahaa. Ej Drake a kiedy przyjeżdża Isabella?
-Już jutro. Pomożecie mi?
-Tak, ale w czym? - zapytał Malik
-No w zaręczynach.
-Aaaa.... Okey.
-Macie jakiś pomysł?
-No... Np. Na dachu studia, gdzie chłopaki nagrywają piosenki. Super tam jest. To wieżowiec przecież. Jest widok na cały Londyn. Harry by to załatwił - powiedziała Nina.
-Dlaczego ja? - zapytał Hazza.
-To super pomysł. - powiedział Drake.
-No wiem... Oj prosze skarbie. - błagała go Nina.
-No dobra.
-Super. Dzięki stary. - powiedział Drake i klepnął Harr'ego po przyjacielsku w ramie.

Pogadaliśmy jeszcze troche i Drake zaprosił mnie do tańca. Muszę przyznać, że bardzo ale to bardzo dobrze tańczy...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz