sobota, 29 czerwca 2013

Rozdział 7

-Ale to było tylko raz... Ja ją kocham.
-Wyjdź. - powiedziałam.
Laura
-Co?
-To co słyszałeś i zawołaj dziewczyny.
-Ok.
*CHWILĘ PÓŹNIEJ*
-Cześć - powiedziały razem
-No hej.
Nina
-Przywiozłam ci ciuchy;) - powiedziała Nina.
-O kochana jesteś.
-Patrz co sobie kupiłam - powiedziała Laura i pokazała mi to :
-Ładne, a Ty Nina?
-Ja to : 
-Super.
-A teraz coś dla ciebie powiedziała Laura:
-Dla mnie co?
Vanessa
-To : 
-Wow jesteście kochane ;*
-Vanessa. - powiedziała Nina
-Tak?
-Zayn chce z tobą pogadać. - powiedziała Laura.
-No to niech wejdzie.
-Ok - powiedziała Nina
.......................................
-Hej. - powiedział Zayn
-Cześć. Podobno chciałeś porozmawiać.
-Tak. Posłuchaj. Ja... ja już dawno. Znaczy ... no od od dawna mi się podobasz.
-Serio?
-Tak. Byłem trochę zazdrosny o Harr'ego, ale w końcu nie byliśmy razem. A jak się dowiedziałem że jesteś w ciąży z tym pedałem to chciałem go zabić.
-...
-Powiesz coś?
-Yyy... Zaskoczyłeś mnie. Nie spodziewałam się czegoś takiego.
-No, bo teraz z Hazzą nie jesteś,... więc... no wiesz ty i ja.? Może spróbujemy?
-Mogę się nad tym zastanowić?
-Tak. Daj znać jak się zdecydujesz. - powiedział i cmoknął mnie w policzek.
-Ok. Pa.
*CHWILĘ PÓŹNIEJ*
-Vanessa. Wybacz mi. Proszęęęę. - nawijał Styles.
-Mogę Ci wybaczyć ale nie będziemy razem.
-Dlaczego?
-Harry zrozum. Jesteś bardzo fajny, przystojny i na pewno znajdziesz sobie lepszą dziewczyne. Np. Ty i Nina pasujecie do siebie. Zostańmy przyjaciółmi.
-Ehh... Zapomniałaś dodać że jestem sexy... Ej, ale masz racje z Niną. Thx. Kochana jesteś.
-Nie ma za co :) Zawołaj Zayn'a.
-Ok.
........
-Tak.
-Ale co?
-Zostanę twoją dziewczyną.
-Super kocham cię. :*
-Ja ciebie też..

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
To był 2 rozdział pisany na matmie :) 
Przepraszam pani Ewo za pisanie rozdziału a nie obliczeń :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz