Coś o mnie :D
Mam na imię Ania... Kocham muzykę. Gram w zespole na basie <3 Kocham śpiewać... Za tydzień dokładniej 27 czerwca będzie dwa lata jak jestem Directionerką :) Chce być fotografem <3 Jestem marzycielką... Lubie podróżować... Chce wyjechać do Londynu <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz