poniedziałek, 17 czerwca 2013

Coś o mnie :D

Mam na imię Ania... Kocham muzykę. Gram w zespole na basie <3 Kocham śpiewać... Za tydzień dokładniej 27 czerwca będzie dwa lata jak jestem Directionerką :) Chce być fotografem <3 Jestem marzycielką... Lubie podróżować... Chce wyjechać do Londynu <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz