poniedziałek, 17 czerwca 2013

Hej :D

Cześć!!!

No to tak... Jestem Aga mam 16 lat i jestem Directionerką ... 
Moim ulubieńcem jest Zayn i Niall
Na tym blogu bd pisała rozdziały a czasem też imaginy :)


Co jakiś czas będzie coś dodawać ;)
Miłego czytanka :D

W rozdziałach pomaga mi pisać moja najlepsza przyjaciółka Patrycja w mojej historii nazywa się Laura.
<3



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz