niedziela, 30 czerwca 2013

Informacje o mnie ;d


  1. Jestem Directionerką od 2 lat.
  2. Jestem też Mixer
  3. Mam chłopaka Roberta :*
  4. Moim ulubieńcem jest Harry i Zayn.
  5. Mam 2 najlepsze przyjaciółki Weronike i Patrycje :*
  6. Kocham muzyke ;*
  7. Moje przyjaciółki uważają że mam coś z głową.
  8. Moim marzeniem jest wyjechać z przyjaciółką do Londynu.
  9. Gram w zespole na basie. Śpiewam i gram na gitarze.
  10. Jestem nie jadkiem. ;/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz