- Jestem Directionerką od 2 lat.
- Jestem też Mixer
- Mam chłopaka Roberta :*
- Moim ulubieńcem jest Harry i Zayn.
- Mam 2 najlepsze przyjaciółki Weronike i Patrycje :*
- Kocham muzyke ;*
- Moje przyjaciółki uważają że mam coś z głową.
- Moim marzeniem jest wyjechać z przyjaciółką do Londynu.
- Gram w zespole na basie. Śpiewam i gram na gitarze.
- Jestem nie jadkiem. ;/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz